Zobacz nas na facebooku

Referencje

REFERENCJE

Rehabilitacja Warszawa

NEUROACTIVE

"Korzystaliśmy z usług Pana Łukasza z Artis - media przy tworzeniu strony internetowej naszego Centrum Rehabilitacji NeuroActive. Współpraca od samego początku układała się pomyślnie. Pan Łukasz chętnie słuchał naszych propozycji ale równocześnie pokazywał i wyjaśniał jak technicznie można zrobić jasną i czytelną stronę internetową. Kontakt z klientem oceniamy na bardzo dobry. Polecamy serdecznie. Zresztą można zobaczyć efekty pracy na www.neuroactive.eu ".

Marta i Daniel Baca

Rehabilitacja Warszawa

ESENCJA KOBIETY

Skorzystałam z usługi firmy Artis-Media do stworzenia profesjonalnej strony internetowej. Jestem bardzo zadowolona z końcowego efektu strony. Mogłam liczyć na przydatne wskazówki dotyczące treści umieszczanych na stronie oraz tworzenia własnego wizerunku w internecie. Świetny kontakt w każdej chwili, uzyskałam wszystkie odpowiedzi na moje pytania. Dostalam nie tylko profesjonalną usługę ale również wsparcie od serca . Dziękuje.

megalularys_ref.jpg

MEGA PULARYS

Jako osoba, która miała możliwość poznać i współpracować z Panem Łukaszem mogę i chciałabym podzielić się swoją opinią na jej temat. Pan Łukasz projektował, stworzyl dla mnie sklep internetowy www.megapularys.pl i ja nie mając doświadczenia w tej dziedzinie cieszę się, że trafilam właśnie na Niego, ponieważ okazał się być osobą bardzo pomocną, doświadczoną i znajacą się na rzeczy. Dodatkowo wykazał się dużą ilością cierpliwości, wyrozumiałości i fantastycznym poczuciem humoru;) Ponadto, co było dla mnie ważne to nieograniczony kontakt, który bardzo ułatwił współpracę. Jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego i zachęcam wszystkich do korzystania z usług Pana Łukasza.
P.S
Nie można w moim projekcie do wykonania pominac żony Pana Łukasza, Panią Anię której bardzo dziękuję za pomoc , super zdjecia i porady:)
Pozdrawiam wszystkich
Małgorzata Lazar-Olbrot

sklep_ref.jpg

SKLEP PATRYCJA

Skorzystałam z usługi Pana Łukasza Dziury stworzenia profesjonalnej strony internetowej www.Jestem zadowolona nie tylko z końcowego efektu współpracy ale też jej przebiegu. Mogłam liczyć na przydatne wskazówki dotyczące treści umieszczanych na stronie www oraz tworzenia własnego wizerunku jako profesjonalisty w Internecie.Świetny kontakt w każdej chwili,uzyskałam wszystkie odpowiedzi na moje pytania. Polecam

Patrycja Gliwa
kob_test.jpg

KOBIETA KREATYWNA

Zależało mi na stworzeniu czegoś oryginalnego, ale zachowującego pewne granice i nie przesadzonego. Lubię minimalizm. Rozwiązanie zaproponowane przez firmę przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Strona www, która z pozoru miała być prosta zyskała coś wiecej tj. wygląd, który przyciąga uwagę ale nie przytłacza. Rozwiązania, które mi zaproponowano pozwalają w szybki i prosty sposób moderować treści. Wszystko działa sprawnie.

Zdecydowanie polecam.
mamar_art.jpg

MAMAR-ART

Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją m.in. zaproszeń na uroczystości. Decydując się na utworzenie strony www zależało nam na tym, by przyciągnąć jak najwięcej klientów. Współpraca z firmą ARTIS-MEDIA od samego początku przebiegała bez zastrzeżeń. Wychodzą z inicjatywą i sami szukają takich rozwiązań, by klient był zadowolony. Stworzyli dla nas miejsce w sieci, do którego zagląda coraz więcej klientów. Świetny design strony przyciąga wzrok. To profesjonaliści w każdym calu. Dziękujemy

Rozwiń swój biznes!
Połącz siły z nami już dziś, aby wnieść swoją firmę na wyższy poziom.

Formularz kontaktowy

Dojedziemy bezpłatnie do takich miejscowości jak Jasło, Krosno, Gorlice.

Tel. 606 479 303

Adres

Firma medialno-wydawnicza ARTIS-MEDIA Łukasz Dziura

Nip 8133326035

ul. Krasińskiego 8/1

38-200 Jasło